Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 180522 Beurer -25 EST

MikroTik


Võrguseadmed MikroTik (125)

-8%

MikroTik Cloud ruuter Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN Managed, Rack mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 8, SFP ports quantity 1, 802.11b/g/n, License level 5 -8% 112.20 € 122.26 €

Tootekood: MikroTik CRS109-8G-1S-2HND-IN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


-5%

MikroTik RB750R2 hEX lite 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5 -5% 33.20 € 34.88 €

Tootekood: MikroTik RB750R2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


-21%

MikroTik RBcAP2nD Access Point Wi-Fi, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, Web-based management, 0.867 Gbit/s, 867 Mbit/s -21% 32.30 € 40.75 €

Tootekood: MikroTik RBCAP2ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


-21%

MikroTik RBmAPL-2nD mAP lite Access point Wi-Fi, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 1, Web-based management, 0.15 Gbit/s, Power over Ethernet (PoE), 150 Mbit/s -21% 17.10 € 21.55 €

Tootekood: MikroTik RBMAPL-2ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

-8%

MikroTik RB960PGS ruuter 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, USB ports quantity 1 -8% 60.50 € 65.86 €

Tootekood: MikroTik RB960PGS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.10.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


-21%

MikroTik RBcAPL-2nD Access Point Wi-Fi standards 802.11b/g/n, 2.4 GHz, Wi-Fi, Y -21% 19 € 23.95 €

Tootekood: MikroTik RBCAPL-2ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.10.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 55.40 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 74.70 €

Tootekood: MikroTik MT RB951G-2HnD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 54.80 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT Access Point Wi-Fi, 802.11a/n/ac, 2.4/5.0 GHz, Web-based management, 1.3 Gbit/s, Power over Ethernet (PoE) 109.40 €

Tootekood: MikroTik RB962UIGS-5HACT2HNT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.10.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Võrk ja muud MikroTik (11)

-15%

MikroTik S+DA0003 SFP+ direct attach kaabel, 3 m -15% 27.40 € 32.33 €

Tootekood: MikroTik S+DA0003
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

-13%

MikroTik SXTG 2 (SXTG-2HnD) CPE/Access Point 1xGbE, Dual polarized, 802.1b/g/n, 10dBi dBi, RouterOS (L4), MIMO(2x2), 60 degrees, 1600mW -13% 57.10 € 65.86 €

Tootekood: MikroTik SXTG-2HND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver koos a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m 20.60 €

Tootekood: MikroTik S-31DLC20D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik 1.25G RJ45 SFP copper module S-RJ01 100 m 25.70 €

Tootekood: MikroTik S-RJ01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik 1.25G SFP transceiver koos a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m 15.50 €

Tootekood: MikroTik S-85DLC05D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik S+DA0001 SFP+ direct attach kaabel, 1 m 25.70 €

Tootekood: MikroTik S+DA0001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

INTENSO RBSXTsq5nD koos 16dBi 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an juhtmevaba, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1 x LAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L3 40 €

Tootekood: MikroTik RBSXTSQ5ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 24.10.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik SXTsq Lite2 10 dBi 33.70 €

Tootekood: MikroTik RBSXTSQ2ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik SXTsq 5 High Power 16 dBi 43.70 €

Tootekood: MikroTik RBSXTSQ5HPND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Võrgutarvukud MikroTik (6)

MikroTik mUPS Gigabit PoE injector koos aku backup capability 12-28 V 28.10 €

Tootekood: MikroTik mUPS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik 48POW 48V 1.46A Power adapter + Power plug 17.40 €

Tootekood: MikroTik 48POW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RBPOE FastEth PoE adapter koos shielded connectors, supports 9-48V PoE 4 €

Tootekood: MikroTik RBPOE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik 24HPOW High power 24V 1.6A Toiteplokk + power plug 16.90 €

Tootekood: MikroTik 24HPOW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik 18POW 24V 0.8A Toiteplokk 7.60 €

Tootekood: MikroTik 18POW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik 5VPOW 5V 1A Toiteplokk koos microUSB for hAP mini, hAP lite, cAP lite 7.30 €

Tootekood: MikroTik 5VPOW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Unsorted MikroTik (2)

MikroTik TOTOLINK SW16 16-Port unmanaged 10/100Mbps Fast Ethernet Switch rack 19" 49.60 €

Tootekood: MikroTik SW16
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK N100RE v3 150Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n Wi-Fi Mini AP/ruuter, 5dBi antenna 11.50 €

Tootekood: MikroTik N100RE-V3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda