Argipäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 170726 - распродажа склада EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST

MikroTik


Võrguseadmed MikroTik (102)

-29%

KOHE LAOS! MikroTik RB941-2nD hAP Lite Classic Access Point 10/100 Mbit /s, 2.4, Wi-Fi standards 802.11b /g/n -29% 20 € 28 €

Tootekood: MikroTik RB941-2ND
Kohe 01.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 53.10 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 44.20 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CCR1009-7G-1C-PC L6 9xCore 1GB RAM, 7xGig LAN, 1xSFP combo Rack 19" 377.80 €

Tootekood: MikroTik MT CCR1009-7G-1C-PC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 70.70 €

Tootekood: MikroTik MT RB951G-2HnD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 52.30 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 107.30 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 AC L3, 5GHz 802.11ac/n, 16dBi integreeritud CPE/Backbone 55.50 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT5HacD2n
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT LTE FDD bands 3 dual chain, 9 dBi antenna, miniSIM slot 112.80 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT LTE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic ümbris 37.80 €

Tootekood: MikroTik MT RB260GS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgutarvukud MikroTik (13)

MikroTik Power adapter koos PoE 18V 1A 6.10 €

Tootekood: MikroTik POW18_1_PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RBGPOE Gigabit PoE adapter koos shielded connectors, supports 9-48V PoE 6.10 €

Tootekood: MikroTik RBGPOE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik Power adapter 12V 1A 5.10 €

Tootekood: MikroTik ZAS_12_1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE konverter 22 €

Tootekood: MikroTik RBGPOE-CON-HP
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik mUPS Gigabit PoE injector koos aku backup capability 12-28 V 25.60 €

Tootekood: MikroTik mUPS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik 48POW 48V 1.46A Power adapter + Power plug 18.30 €

Tootekood: MikroTik 48POW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik Power adapter koos PoE 24V 0.75A 5.70 €

Tootekood: MikroTik POW24_75_PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik CA150/450 Indoor ümbris for RB450 and RB450G 16.20 €

Tootekood: MikroTik MT CA450
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RB450G RouterBoard L5 256MB RAM, 5xGigabit Ethernet, microSD 87.80 €

Tootekood: MikroTik MT RB450G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik Power adapter koos PoE 48V 1A 13.50 €

Tootekood: MikroTik POW48_PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Unsorted MikroTik (5)

MikroTik TOTOLINK SW24 24-Port unmanaged 10/100Mbps Fast Ethernet Switch rack 19" 44 €

Tootekood: MikroTik SW24
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK SW16 16-Port unmanaged 10/100Mbps Fast Ethernet Switch rack 19" 39.20 €

Tootekood: MikroTik SW16
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK N100RE v3 150Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n Wi-Fi Mini AP/ruuter, 5dBi antenna 11.70 €

Tootekood: MikroTik N100RE-V3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik TOTOLINK ND300 ADSL2/2+ juhtmevaba ruuter 300Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n, 2x 5dBi ant. 22.40 €

Tootekood: MikroTik ND300 v2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik TOTOLINK EX750 750Mbps 2.4/5GHz 802.11ac Wi-Fi N Range Extender, wall-plugging 28.20 €

Tootekood: MikroTik EX750
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrk ja muud MikroTik (5)

MikroTik 10G SFP+ transceiver koos a 850nm LC connector S+85DLC03D 300 m 46.30 €

Tootekood: MikroTik S+85DLC03D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.12.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik 1.25G RJ45 SFP copper module S-RJ01 100 m 23.30 €

Tootekood: MikroTik S-RJ01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.12.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik 1.25G SFP transceiver koos a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m 16.10 €

Tootekood: MikroTik S-85DLC05D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.12.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik S+DA0001 SFP+ direct attach kaabel, 1 m 31.70 €

Tootekood: MikroTik S+DA0001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 13.12.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik S+DA0003 SFP+ direct attach kaabel, 3 m 34.20 €

Tootekood: MikroTik S+DA0003
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 13.12.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda