Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 170726 - распродажа склада EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST

MikroTik


Võrguseadmed MikroTik (94)

MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 50.80 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 42.30 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CCR1009-7G-1C-PC L6 9xCore 1GB RAM, 7xGig LAN, 1xSFP combo Rack 19" 361.80 €

Tootekood: MikroTik MT CCR1009-7G-1C-PC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic ümbris 36.20 €

Tootekood: MikroTik MT RB260GS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 102.80 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT Access Point Wi-Fi, 802.11a/n/ac, 2.4/5.0 GHz, Web-based management, 1.3 Gbit/s, Power over Ethernet (PoE) 98.50 €

Tootekood: MikroTik RB962UIGS-5HACT2HNT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.04.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB952Ui-5ac2nD Access Point Wi-Fi, 802.11a/n/ac, 2.4/5.0 GHz, Web-based management, 0.867 Gbit/s, Power over Ethernet (PoE) 38.30 €

Tootekood: MikroTik RB952UI-5AC2ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HND Access Point Wi-Fi, 802.11b/g/n, Web-based management, 0.867 Gbit/s, 867 Mbit/s 61.20 €

Tootekood: MikroTik RB951G-2HND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik hAP ac lite tower L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4/5GHz 802.11a/n/ac, 1xUSB 40.60 €

Tootekood: MikroTik MT RB952Ui-5ac2nD-TC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgutarvukud MikroTik (11)

MikroTik ACSWIM 2.4-5.8GHz Swivel Antenna koos kaabel ja MMCX connector 4 dBi 10.80 €

Tootekood: MikroTik ACSWIM
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE konverter 21.10 €

Tootekood: MikroTik RBGPOE-CON-HP
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik mUPS Gigabit PoE injector koos aku backup capability 12-28 V 24.60 €

Tootekood: MikroTik mUPS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox outdoor ruuter 5xSFP ports + 1x RJ45 SFP (S-RJ01) 66 €

Tootekood: MikroTik CRS105-5S-FB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik 48POW 48V 1.46A Power adapter + Power plug 15.20 €

Tootekood: MikroTik 48POW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik CA150/450 Indoor ümbris for RB450 and RB450G 13.50 €

Tootekood: MikroTik MT CA450
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RB450G RouterBoard L5 256MB RAM, 5xGigabit Ethernet, microSD 84.10 €

Tootekood: MikroTik MT RB450G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB850Gx2 RouterBoard L5 512MB RAM, 5xGigabit Ethernet, microSD 108.80 €

Tootekood: MikroTik MT RB850Gx2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RBPOE FastEth PoE adapter koos shielded connectors, supports 9-48V PoE 4.50 €

Tootekood: MikroTik RBPOE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik 24HPOW High power 24V 1.6A Toiteplokk + power plug 14.80 €

Tootekood: MikroTik 24HPOW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrk ja muud MikroTik (5)

MikroTik 10G SFP+ transceiver koos a 850nm LC connector S+85DLC03D 300 m 43 €

Tootekood: MikroTik S+85DLC03D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver koos a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m 17.60 €

Tootekood: MikroTik S-31DLC20D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik 1.25G SFP transceiver koos a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m 13.20 €

Tootekood: MikroTik S-85DLC05D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik S+DA0001 SFP+ direct attach kaabel, 1 m 21.90 €

Tootekood: MikroTik S+DA0001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.04.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik 10G RJ45 SFP+ copper module S+RJ10 200 m 49.30 €

Tootekood: MikroTik S+RJ10
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Unsorted MikroTik (1)

MikroTik TOTOLINK N100RE v3 150Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n Wi-Fi Mini AP/ruuter, 5dBi antenna 11.20 €

Tootekood: MikroTik N100RE-V3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda