Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 170804 - Pets24 EST

M-Cab


Võrgukaablid M-Cab (139)

-3%

M-CAB 7.5M LWL JUMPER OM4 - LC/LC 50/125 - LSZH - DUPLEX - VIOLETT -3% 16.80 € 17.40 €

Tootekood: M-Cab 7003407
EAN: 4260134935142
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-U/UTP-PVC-10.0M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG24/7 - UNSHIELDED 8.60 €

Tootekood: M-Cab 3128
EAN: 4260134931281
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-15.0M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 10.70 €

Tootekood: M-Cab 3118
EAN: 4260134931182
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-10.0M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 8.50 €

Tootekood: M-Cab 3117
EAN: 4260134931175
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-20.0M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 12.90 €

Tootekood: M-Cab 3119
EAN: 4260134931199
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-30.0M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 17.90 €

Tootekood: M-Cab 3120
EAN: 4260134931205
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB CAT6-U/UTP-PVC-5.00M-GRY 5GBIT - 4X2XAWG24/7 - UNSHIELDED 7 €

Tootekood: M-Cab 3105
EAN: 4260134931052
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-1.00M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 4.10 €

Tootekood: M-Cab 3113
EAN: 4260134931137
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-0.50M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 3.70 €

Tootekood: M-Cab 3112
EAN: 4260134931120
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab CAT5E-SF/UTP-PVC-2.00M-GRY 1GBIT - 4X2XAWG26/7 - SHIELDED 5 €

Tootekood: M-Cab 3114
EAN: 4260134931144
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Kaablid ja adapterid M-Cab (126)

M-Cab USB 2.0 TO RS232 SERIAL adapter . 19.60 €

Tootekood: M-Cab 7100076
EAN: 4260134930321
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB DVI-D 24+1 CABLE 5M DUAL M/M FULL HD 1080P BLACK FERRIT G 20.50 €

Tootekood: M-Cab 7000789
EAN: 4016032126164
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LOGILINK DVI TI VGA adapter - M/F DUAL viide 24+5 TO 15P 7.10 €

Tootekood: M-Cab 7100030
EAN: 4260134934244
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab HDMI TO DVI-D DUAL viide adapter HDMI/M TO DVI-D 24+1/F 8.10 €

Tootekood: M-Cab 7100029
EAN: 4260134933421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab DVI TO VGA adapter - F/M DUAL viide 24+5 TO 15P 8.10 €

Tootekood: M-Cab 7100031
EAN: 4260113560174
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB USB 2.0 TO RS232 SERIAL adapter . 25.90 €

Tootekood: M-Cab 7300002
EAN: 4260134934251
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 5M USB ACTIVE EXTENSION kaabel M/F - REPEATER kaabel 20.50 €

Tootekood: M-Cab 7800075
EAN: 4260134934275
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab DVI-D 18+1 CABLE 2M SINGLE M/M FULL HD 1080P must 12.90 €

Tootekood: M-Cab 7000773
EAN: 4260134934138
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab PCI PARALLEL CARD - 1 PORT INCL. LOW-P-BACKET 16 €

Tootekood: M-Cab 7100061
EAN: 4260134930222
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab DVI-D 18+1 CABLE 3M SINGLE M/M FULL HD 1080P must 14.20 €

Tootekood: M-Cab 7000786
EAN: 4260134934145
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

SORTEERIMATA M-Cab (23)

M-CAB PCI EXPRESS CARD 4X USB 3.0 IN 24.60 €

Tootekood: M-Cab 7070040
EAN: 4260517937862
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

CAT6A BREAK-AWAY adapter RJ45 10GBPS S/FTP LSZH hall 0.25M 16.40 €

Tootekood: M-Cab 7008050
EAN: 4260517938494
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 0.5M USBC CABLE 100W 20GBIT must - USB 3.2 GEN.2X2 14.10 €

Tootekood: M-Cab 7001330
EAN: 4260517938784
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB ADAPTER USBC - USBA M/F BLACK USB-C /MALE TO USB-A /FEMALE 9.10 €

Tootekood: M-Cab 2200065
EAN: 4260517938500
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 1.0M USBC CABLE 100W 20GBIT must - USB 3.2 GEN.2X2 14.80 €

Tootekood: M-Cab 7001331
EAN: 4260517938791
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 0.5M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 11.70 €

Tootekood: M-Cab 7003350
EAN: 4260517938586
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 2.0M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 14.40 €

Tootekood: M-Cab 7003352
EAN: 4260517938609
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 1.0M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 12.40 €

Tootekood: M-Cab 7003351
EAN: 4260517938593
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 5.0M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 20.50 €

Tootekood: M-Cab 7003354
EAN: 4260517938623
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 3.0M LWL JUMPER OM5 - LC/LC 50/125 LSZH DUPLEX LIME roheline 16.20 €

Tootekood: M-Cab 7003353
EAN: 4260517938616
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Audio ja video lisad M-Cab (14)

M-Cab DP 1.2 CABLE 4K 60HZ 1M must M/M 8.90 €

Tootekood: M-Cab 7000972
EAN: 4260134934855
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab DP 1.1 CABLE 2K 30HZ 5M must M/M FULL HD 16 €

Tootekood: M-Cab 7000975
EAN: 4260134932998
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab DP 1.2 CABLE 4K 60HZ 2M must M/M 10.60 €

Tootekood: M-Cab 7000973
EAN: 4260134934831
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab DP 1.2 CABLE 4K 60HZ 3M must M/M 11.80 €

Tootekood: M-Cab 7000974
EAN: 4016032250739
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 1M USBC - DVI M/M 1080P60HZ COPPER CONDUCTOR must 28.70 €

Tootekood: M-Cab 2200061
EAN: 4260517935059
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


M-CAB DP 1.2 TO DVI CABLE 2M BLACK M/M GOLD 1080 60HZ 22.60 €

Tootekood: M-Cab 7003610
EAN: 4260134939560
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB DP 1.4 CABLE 8K 60HZ 2M must M/M 13.50 €

Tootekood: M-Cab 7001099
EAN: 4260517930177
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 3.5MM JACK adapter 0.2M M/F kaabel M/F 3PIN TO 2X2P stereo 4.40 €

Tootekood: M-Cab 7200119
EAN: 4260517930702
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 3.5MM JACK EXTENSION 2.0M WHI M/F 4PIN stereo GOLD CU 6.10 €

Tootekood: M-Cab 7200160
EAN: 4260517931112
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB RCA CONNECT kaabel L/R 0.5M BK 2X M/M AUDIO 3.60 €

Tootekood: M-Cab 7200186
EAN: 4260517931372
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Telefoni laadijad M-Cab (3)

M-CAB 1M USBC LIGHTNING MFI CABLE MFI CERTIFICATED must 20.50 €

Tootekood: M-Cab 7070156
EAN: 4260517938722
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-CAB 2M USBC LIGHTNING MFI CABLE MFI CERTIFICATED must 22.50 €

Tootekood: M-Cab 7070157
EAN: 4260517938739
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

M-Cab 3M USBC LIGHTNING MFI CABLE MFI CERTIFICATED must 26.70 €

Tootekood: M-Cab 7070158
EAN: 4260517938746
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Serverkapid. Patch panels M-Cab (1)

M-Cab 24 PORT CAT6 PATCH PANEL -19 SHIELDED - 19 INCH - RAL7035 63.30 €

Tootekood: M-Cab 7100050
EAN: 4260134930932
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


sorteerimata M-Cab (1)

M-CAB PCI EXPRESS USB 3.0 CARD - 2A1C 1XA EXT / 1XA INT - 1XC EXT 27.90 €

Tootekood: M-Cab 7070027
EAN: 4260134939393
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Serverid ja muud M-Cab (1)

M-Cab CAGE NUTS SET - 50 X M6 ZINC-COATED - VE 50 13.90 €

Tootekood: M-Cab 7200157
EAN: 4260517931082
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Hiire tarvikud M-Cab (1)

M-Cab MOUSEPAD - BLUE 250MM - 220MM - 3MM 6.30 €

Tootekood: M-Cab 7000013
EAN: 4260134930239
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda