Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 180522 Beurer -25 EST
CISCO

CISCO


Võrguseadmed CISCO (799)

CISCO 892FSP Gigabit Ethernet security ruuter 987.80 €

Tootekood: CISCO C892FSP-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO IE 3010 Toiteplokk 524.90 €

Tootekood: CISCO PWR-RGD-AC-DC/IA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO RV325, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 2.0, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2 343.60 €

Tootekood: CISCO RV325-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Spare RPS kaabel RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin 121.40 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300-E=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO MGBSX1-EU Mini-GBIC Modul 88.70 €

Tootekood: CISCO MGBSX1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO ASA 5505 Security Plus License, Security Plus License 563 €

Tootekood: CISCO L-ASA5505-SEC-PL=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO 1-port ISDN BRI S/T WAN Interface Card, CardBus, 78.2 mm, 111 mm, 19.1 mm, 68 g, 0 - 40 °C 433.20 €

Tootekood: CISCO WIC-1B-S/T-V3=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Rack Mount Kit 19" für Catalyst 38 €

Tootekood: CISCO RCKMNT-19-CMPCT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Võrk ja muud CISCO (82)

CISCO CP-PWR-CORD-CE= 11.10 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CORD-CE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO Handset cord f/ 7900 series phones 8.10 €

Tootekood: CISCO CP-HANDSET-CORD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO 7900 Series Phones Handset, Wired, Black 15.30 €

Tootekood: CISCO CP-HANDSET=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 02.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO Unified juhtmevaba IP Phone 7921G nahast Carry ümbris 31.40 €

Tootekood: CISCO CP-CASE-7921G=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Unified juhtmevaba IP Phone 7925G Toiteplokk for Central Europe, 100 - 240, 50/60, 0.2, 0 - 40, -30 - 60, 10 - 95 37.40 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-7925G-CE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO SPARE HANDSET CORD FOR 89XX 15.20 €

Tootekood: CISCO CP-HS-CORD-C=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO CP-PWR-CORD-UK=, Black 11.10 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CORD-UK=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO 8-port EIA-232 115.50 €

Tootekood: CISCO CAB-HD8-ASYNC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 10GBASE-ER SFP Module 6 590.30 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-ER=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO 7900 Series Transformer Power Cord, Switzerland 11.10 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CORD-SW=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Võrgutarvukud CISCO (59)

CISCO Console kaabel for 1130AG, 1200, 1230AG Platform 10.80 €

Tootekood: CISCO AIR-CONCAB1200=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO 2.4 GHZ 5.2 DBI CEILING OMNI ANT. W/RP-TNC CONNECTOR, 5 - 55 °C, 20 mm, 130 g 134.60 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT1728
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO kaabel low-loss 6m + RP-TNC connector 111.20 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB020LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Antenna kaabel - RP-TNC - RP-TNC - 1.52m 111.20 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Aironet Air Standard Power Cord 20.40 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-CORD-CE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO 5.2 dBi Omnidirectional Mast Mount Antenna, Wlan, 5 - 55 °C, 17 g 134.60 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2506
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Aironet 2.4GHz, 5 - 55 °C, 190 g, 71 mm, 23 mm, 135 mm 219 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT24020V-R=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 2.4GHz Mimo, IEEE 802.11n, valge 305 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2460NP-R=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 2.4 GHz Aironet Triple Omni Antenna, 802.11 b/g/n, 0 - 55 199.80 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2430V-R=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Unsorted CISCO (42)

CISCO DX80 3 230.30 €

Tootekood: CISCO CP-DX80-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO SFP-10G-SR-X=, SFP+, LC, SR, Multi-mode 1 171.80 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-SR-X=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO QSFP - 4xSFP10G, 5m, QSFP+, 4 x SFP+, Black 508.20 €

Tootekood: CISCO QSFP-4SFP10G-CU5M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO JABRA HANDSET 450 FOR 152.70 €

Tootekood: CISCO SPVAC-H450-W-EU=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Telepresence SX80 22 750 €

Tootekood: CISCO CTS-SX80-IPST60-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO kaamera Break out kaabel 33.70 €

Tootekood: CISCO CAB-PHD4XS2-SPLIT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Telepresence SX80 18 519.30 €

Tootekood: CISCO CTS-SX80-IP60-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Telepresence MX200 16 043.80 €

Tootekood: CISCO CTS-MX200-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Telepresence Extension 26.40 €

Tootekood: CISCO CAB-MIC20-EXT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO Telepresence MX300 20 516.70 €

Tootekood: CISCO CTS-MX300-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


IP-telefon CISCO (39)

CISCO Small Business SPA501G must/hall 72.70 €

Tootekood: CISCO SPA501G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO IP Phone Toiteplokk 37.20 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-3=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Double footstand for Cisco IP Phone Expansion Module 7914 33 €

Tootekood: CISCO CP-DOUBLFOOTSTAND=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Stand f 7914 Expansion Module 28.90 €

Tootekood: CISCO CP-SINGLFOOTSTAND=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO SPA502G IP Phone 95.30 €

Tootekood: CISCO SPA502G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


CISCO SPA 504G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 141.60 €

Tootekood: CISCO SPA504G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO SPA 502G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 113.20 €

Tootekood: CISCO SPA502G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Unified juhtmevaba IP Phone 7925G aku, Extended, liitium-Ion 73 €

Tootekood: CISCO CP-BATT-7925G-EXT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


USB-hubid CISCO (20)

CISCO Nexus 5548, L2, Managed, 48, 1, 48, RJ-45, 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, RoHS 23 954.30 €

Tootekood: CISCO N5K-C5548UP-FA
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO WS-C4506-E=, 439.7, 441.3, 0 - 40, -40 - 75, 10 - 90, -60 - 3000 3 958.70 €

Tootekood: CISCO WS-C4506-E=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CATALYST 3560-CX 1 116.60 €

Tootekood: CISCO WS-C3560CX-8TC-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 25.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 50-port Gigabit Smart Switch, PoE, 370W 1 294.10 €

Tootekood: CISCO SG200-50FP-EU
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO IE-2000-16TC-B, Managed, 20, 16, 20, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SFP, SSH-2 2 011.20 €

Tootekood: CISCO IE-2000-16TC-B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO IE-2000-8TC-G-B, Managed, 10, 8, 10, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SSH-2, Black 1 411.60 €

Tootekood: CISCO IE-2000-8TC-G-B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Arvutiprogrammid CISCO (18)

CISCO Unified CM Device License For ELD - 10 Units 335.60 €

Tootekood: CISCO L-CM-DL-10=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Essentials VPN License - ASA 5510 (250 Users) 103.80 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-E-5510=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SEC No Payload Encryption E PAK for 2901-2951 793.50 €

Tootekood: CISCO L-SL-29-SECNPE-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Mobile - ASA 5510 (req. Essentials or Premium) 103.80 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-M-5510=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 25 Premium User License 2 041.80 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-25=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 100 Premium User License 5 269.50 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-100=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 250 Premium User License 13 174.20 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-250=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Essentials VPN License - ASA 5520 (750 Users) 170.90 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-E-5520=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Essentials VPN License - ASA 5505 (25 Users) 70.20 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-E-5505=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SSLVPN Feature E-Delivery PAK - 100 users 1 979.20 €

Tootekood: CISCO L-FL-SSLVPN100-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Toiteplokid CISCO (18)

Toiteplokk CISCO Netzteil 100-240 VAC Out:48VDC 38.50 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-B=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Expansion Power Module, 50/60, 1.3/0.8, -40 - 75, -25 - 85, 10 - 95, 0 - 3049 301.30 €

Tootekood: CISCO PWR-IE3000-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC spare, 100 - 240, 50 - 60, Black, IEC 320 EN 60320 C13, -5 - 45, 10 - 85 747.90 €

Tootekood: CISCO C3K-PWR-750WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO 3925 3945 AC Power, 700 W, 140 - 240 V, 50/60 Hz, hõbedane, 55 dB 437.30 €

Tootekood: CISCO PWR-3900-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO POWER ADAPTOR SPARE 81.70 €

Tootekood: CISCO PWR-ADPT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 25.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C2-640WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, hall 895.40 €

Tootekood: CISCO PWR-C2-640WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C2-250WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, hall 416.40 €

Tootekood: CISCO PWR-C2-250WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C1-1100WAC=, 115 - 240, 50 - 60, Network switch, Catalyst 3850, hall, -5 - 45 1 361.60 €

Tootekood: CISCO PWR-C1-1100WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C2-1025WAC=, 115 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, hall 1 347.80 €

Tootekood: CISCO PWR-C2-1025WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Power adapter (AC/DC) - Indoor AP700W 51.10 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-C=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 04.07.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


sorteerimata CISCO (16)

CISCO L-880-AIS 117.20 €

Tootekood: CISCO L-880-AIS=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO 1941 Security E-delivery Pack, 1 user(s), Cisco IOS, ENG 760.60 €

Tootekood: CISCO L-SL-19-SEC-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5510 Security Plus License w/ HA, GE, more VLANs + conns 793.50 €

Tootekood: CISCO L-ASA5510-SEC-PL=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 10 Premium User License 826.50 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-10=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ISR 4321 Sec bundle w/SEC license 1 975.90 €

Tootekood: CISCO ISR4321-SEC/K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.08.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO WS-C4900-SW-LIC, 1 user(s) 1 487.50 €

Tootekood: CISCO WS-C4900-SW-LIC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Security License for 2901-2951 793.50 €

Tootekood: CISCO L-SL-29-SEC-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Upgrade from 2.5 Gbps to 5Gbps License for ASR 1001 3 296.60 €

Tootekood: CISCO FLS-ASR1001-5G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Data License for 2901-2951 380.30 €

Tootekood: CISCO SL-29-DATA-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AppX license koos; DATA,WAASX ja WAAS/vWAAS 1300 conns RTU 760.60 €

Tootekood: CISCO L-SL-29-APP-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Kaablid CISCO (15)

CISCO Spare RPS kaabel, RPS 22-pin, RPS 14-pin, 1.5 119.50 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Power Cord/AC CE, 3 m, 220 V 49.10 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO kollane kaabel for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m 19.70 €

Tootekood: CISCO CAB-ETH-S-RJ45=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 04.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO 10GBASE-CU SFP+ kaabel 1 Meter 75 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Console USB, USB 30.40 €

Tootekood: CISCO CAB-CONSOLE-USB=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CAB-STK 3m 227.70 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-3M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CAB-STK 1m 153.90 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 2m, SFP+, SFP+, Male/Male, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 77.70 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU2M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO StackWise-480, 1m, StackWise-480, StackWise-480 153.40 €

Tootekood: CISCO STACK-T1-1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m, 1.5, SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 77.70 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1-5M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Serverid ja muud CISCO (11)

CISCO Ball Bearing Rail Kit for C220 & C240 M4 & M5 rack servers 102.40 €

Tootekood: CISCO UCSC-RAILB-M4=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SFP+, 1m, SFP+, SFP+, 0 - 70 160.90 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-AOC1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU SFP+ kaabel 3 Meter 70.20 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU3M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.08.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO UCS 2204XP I/O MODULE 2 501.20 €

Tootekood: CISCO UCS-IOM-2204XP=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO ASSEMBLY 2500W PLATINUM AC 481.20 €

Tootekood: CISCO UCSB-PSU-2500ACDV=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO FLEXSTORAGE 12G SAS RAID 380.30 €

Tootekood: CISCO UCSB-MRAID12G=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO REVERSIBLE CMA FOR C240 M4 48.90 €

Tootekood: CISCO UCSC-CMA-M4=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO REVERSIBLE CMA FOR C220 M4 47 €

Tootekood: CISCO UCSC-CMAF-M4=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CUSTOM 4XCAMERA kaabel HDMI 49.10 €

Tootekood: CISCO CAB-HDMI-PHD4XS2=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO UCS C220M4S W/1XE52609V4,1X16G 2 107.70 €

Tootekood: CISCO UCS-SPR-C220M4-BB1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


RAM-mälud CISCO (5)

Mälu CISCO ASA5520-MEM-2GB, 2048 MB, SDRAM, 1 x 2048 MB, 10 - 35 °C, 0 - 80 % 489.40 €

Tootekood: CISCO ASA5520-MEM-2GB=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu CISCO 16GB DDR3 1600MHz, DDR3, 240-pin DIMM, 1 x 16, 0 - 85, -25 - 95, 10 - 80 450.70 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-1X162RY-A=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu CISCO INTEL QUAD GBE adapter 506.80 €

Tootekood: CISCO UCSC-PCIE-IRJ45=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu CISCO 16GB DDR4-2400-MHZ RDIMM/ 550.80 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-1X161RV-A=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 25.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu CISCO 16GB DDR4-2400-MHZ RDIMM 639.20 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-1X162RV-A=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Flash mälud CISCO (2)

Mälukaart CISCO Catalyst 4500 2GB SD, Secure digitaalne (SD), 2.1, Catalyst 4500 395.70 €

Tootekood: CISCO SD-X45-2GB-E=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälukaart CISCO 32GB SD CARD FOR UCS SERVERS 84.40 €

Tootekood: CISCO UCS-SD-32G-S=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.06.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Elektroonika muud CISCO (1)

CISCO SX10 Screen Mount Kit 130.40 €

Tootekood: CISCO BRKT-SX10-SMK=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgukaardid CISCO (1)

Võrgukaart CISCO OEAP1810 SERIES CRADLE KIT 54.70 €

Tootekood: CISCO AIR-OEAP1810-CRD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Veebikaamerad CISCO (1)

Veebikaamera CISCO Meraki MV21 Cloud Managed Indoor HD Dome kaamera 811.80 €

Tootekood: CISCO MV21-HW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Kõrvaklapid ja mikrofonid CISCO (1)

CISCO Telepresence Table 451.20 €

Tootekood: CISCO CTS-MIC-TABL60=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõvakettad CISCO (1)

Kõvaketas CISCO 480 GB 2.5 INCH ENTERPRISE 868.10 €

Tootekood: CISCO UCS-SD480G61X-EV=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 04.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Arvutid ja serverid CISCO (1)

CISCO 4 POINT TYPE 1 RACK MOUNT KIT 193.60 €

Tootekood: CISCO 4PT-KIT-T1=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgukaablid CISCO (1)

CISCO kaabel Straight RJ11 f ADSL, 22 g 15.20 €

Tootekood: CISCO CAB-ADSL-RJ11=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 04.07.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda