Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 170804 - Pets24 EST
Cisco

Cisco


Võrguseadmed Cisco (548)

-28%

CISCO 892F 2 GE/SFP HIGH PERF SECURITY ruuter IN -28% 2 095.80 € 2 909.76 €

Tootekood: Cisco C892FSP-K9
EAN: 882658477607
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-13%

Cisco Connect Cabinet, male/female, CEE7, CEE7, 3 m, 250 V, must -13% 31.60 € 36.38 €

Tootekood: Cisco CAB-C15-CBN=
EAN: 746320873510
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-5%

CISCO AIR-AP-BRACKET-1= -5% 26.30 € 27.71 €

Tootekood: Cisco AIR-AP-BRACKET-1=
EAN: 882658378119
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-13%

Cisco CAB-9K10A-EU, male/male, IEC 320, 2.4 m, 250 V, 16 A, must -13% 31.60 € 36.38 €

Tootekood: Cisco CAB-9K10A-EU=
EAN: 746320985824
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO GLC-BX-U=, 1000 Mbit/s, Wired, Ethernet 1000Base-BX, Gigabit Ethernet, SFP (mini-GBIC) -28% 1 362.30 € 1 896.07 €

Tootekood: Cisco GLC-BX-U=
EAN: 882658010811
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO SFP-10G-LRM=, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g, 1 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C -28% 1 153.10 € 1 604.38 €

Tootekood: Cisco SFP-10G-LRM=
EAN: 882658167119
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-24%

Cisco Spare Bay Insert for Cisco Redundant Power System 2300 -24% 187.10 € 245.03 €

Tootekood: Cisco BLNK-RPS2300=
EAN: 882658132148
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO 1000BASE-BX10-D, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 75 g, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah , Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1 -28% 1 362.30 € 1 896.07 €

Tootekood: Cisco GLC-BX-D=
EAN: 882658010835
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

Cisco AC POWER MODULE W IEC PLUG IN -26% 425.30 € 576.13 €

Tootekood: Cisco PWR-IE50W-AC-IEC=
EAN: 882658539794
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-13%

Cisco kaabel Power 220VAC SF, 3m, 3-pole - male, 3 m -13% 31.60 € 36.47 €

Tootekood: Cisco CAB-ACS=
EAN: 746320122861
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgutarvukud Cisco (208)

-22%

Cisco Antenna kaabel - RP-TNC - RP-TNC - 1.52m -22% 157.30 € 202.73 €

Tootekood: Cisco AIR-CAB005LL-R
EAN: 746320932439
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco 10GBASE-CU SFP+ kaabel 3 Meter -25% 109.60 € 145.85 €

Tootekood: Cisco SFP-H10GB-CU3M=
EAN: 7330381659201
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-5%

Cisco AIR-AP-T-RAIL-R -5% 26.30 € 27.71 €

Tootekood: Cisco AIR-AP-T-RAIL-R=
EAN: 882658378133
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-22%

CISCO AIR-ANT2524DG-R, 2.4/5, RP-TNC, Dual Linear, -20 - 60, -40 - 85, -4 - 140 -22% 51.30 € 65.64 €

Tootekood: Cisco AIR-ANT2524DG-R=
EAN: 882658459788
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

Cisco AIR-ANT2547V-N=, 2.4/5, omni-directional, N-type, -40 - 85, 3.17, 3.17 -26% 352.90 € 479.84 €

Tootekood: Cisco AIR-ANT2547V-N=
EAN: 882658410789
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO 10G LINE EXTENDER FOR FEX IN -28% 1 043.20 € 1 451.23 €

Tootekood: Cisco FET-10G=
EAN: 882658360763
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Cisco 2.4GHZ 4DBI/5GHZ 4DBI MULTI MOUNT OMNI ANT.4-PORTRP-TNC -28% 923.90 € 1 282.03 €

Tootekood: Cisco AIR-ANT2544V4M-R=
EAN: 882658506710
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO POWER INJECTOR (802.3AF) FOR AP 1600 2600 ja 3600 W/O MOD EN -25% 119.40 € 158.98 €

Tootekood: Cisco AIR-PWRINJ5=
EAN: 882658569142
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

CISCO MULTIBAND OMNI-DIRECTIONAL STICK OUTDOOR 4G ANTENNA -26% 214.40 € 291.70 €

Tootekood: Cisco ANT-4G-OMNI-OUT-N=
EAN: 882658486012
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Cisco CATALYST 2960-X FLEXSTACK PLUS STACKING MODULE OPTIONAL IN -28% 1 440.90 € 2 005.46 €

Tootekood: Cisco C2960X-STACK=
EAN: 882658613708
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


SORTEERIMATA Cisco (101)

-28%

CISCO QSFP - 4xSFP10G, 5m, QSFP+, 4 x SFP+, must -28% 708.50 € 984.52 €

Tootekood: Cisco QSFP-4SFP10G-CU5M=
EAN: 882658439742
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO 40GBASE-SR4 QSFP TRNSCVR MODULE MPO CONN ENTERPRISE-CLASS -28% 1 770.40 € 2 464.90 €

Tootekood: Cisco QSFP-40G-SR4-S=
EAN: 882658745416
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Cisco QSFP 40GBASE-LR4 TRNSCVR MOD 10KM ENTERPRISE-CLASS IN -28% 11 408.20 € 15 897.85 €

Tootekood: Cisco QSFP-40G-LR4-S=
EAN: 882658786167
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Cisco TELEPRESENCE PRECISION 60 kaamera SPARE IN -28% 9 319.60 € 12 980.81 €

Tootekood: Cisco CTS-CAM-P60=
EAN: 882658626074
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM DOWNSTREAM IN -28% 5 443.50 € 7 584.30 €

Tootekood: Cisco SFP-10G-BXD-I=
EAN: 882658643835
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Cisco 100GBASE QSFP ACTIVE optiline kaabel 1M -28% 2 089.60 € 2 909.76 €

Tootekood: Cisco QSFP-100G-AOC1M=
EAN: 882658836688
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

CISCO 100GBASE-CR4 PASSIVE COPPER kaabel 3M -26% 348.60 € 474.02 €

Tootekood: Cisco QSFP-100G-CU3M=
EAN: 882658836589
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO 40GBASE ACTIVE optiline QSFP TO 4SFP BREAKOUT kaabel 3M -28% 1 153.10 € 1 604.38 €

Tootekood: Cisco QSFP-4X10G-AOC3M=
EAN: 882658608919
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

CISCO 100GBASE-CR4 PASSIVE COPPER kaabel 1M -26% 348.60 € 474.02 €

Tootekood: Cisco QSFP-100G-CU1M=
EAN: 882658836602
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

CISCO ROOM 55 WITH TOUCH10 ja MOUNT . -29% 24 793.90 € 34 858.58 €

Tootekood: Cisco CS-ROOM55-K9
EAN: 889728038690
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


IP-telefon Cisco (48)

-25%

CISCO IP Phone Toiteplokk -25% 93.40 € 123.92 €

Tootekood: Cisco CP-PWR-CUBE-3=
EAN: 882658058479
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO UC PHONE 7811 IN -25% 214.40 € 285.01 €

Tootekood: Cisco CP-7811-K9=
EAN: 882658781278
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO IP PHONE 8845 IN -28% 604.20 € 836.45 €

Tootekood: Cisco CP-8845-K9=
EAN: 882658845482
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO UC PHONE 8861 IN -28% 737.50 € 1 022.33 €

Tootekood: Cisco CP-8861-K9=
EAN: 882658698507
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Cisco IP PHONE 8865 IN -28% 817.60 € 1 133.86 €

Tootekood: Cisco CP-8865-K9=
EAN: 882658845505
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-5%

CISCO SPARE HANDSET CORD FOR UC PHONE 7800 SERIES IN -5% 20.70 € 21.88 €

Tootekood: Cisco CP-7800-HS-CORD=
EAN: 882658623912
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-26%

CISCO IP PHONE 8811 SERIES IN -26% 502.50 € 681.55 €

Tootekood: Cisco CP-8811-K9=
EAN: 882658743009
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

Cisco UC PHONE 7841 valge IN -26% 416.30 € 563.82 €

Tootekood: Cisco CP-7841-W-K9=
EAN: 882658792250
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO 8821 nahast CARRY ümbris IN -22% 64.40 € 83.03 €

Tootekood: Cisco CP-LCASE-8821=
EAN: 882658958410
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

CISCO IP PHONE 7841 WITH MULTIPLATFORM PHONE FIRMWARE IN -26% 389.10 € 526.66 €

Tootekood: Cisco CP-7841-3PCC-K9=
EAN: 882658829802
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk ja muud Cisco (33)

-21%

Cisco Power Cord/AC UK, 3 m, 220 V -21% 57.90 € 72.92 €

Tootekood: Cisco CAB-ACU=
EAN: 746320097015
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO VG310 - MODULAR 24 FXS PORT VOICE OVER IP GATEWAY IN -28% 6 231.70 € 8 663.60 €

Tootekood: Cisco VG310
EAN: 882658631696
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750 -28% 2 089.60 € 2 909.76 €

Tootekood: Cisco GLC-EX-SMD=
EAN: 882658277047
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO 100BASE-LX10 SFP, 0 - 70, -40 - 85, Laser Class 1 21CFR1040, -8 - -15, IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Dual LC -27% 471.20 € 641.75 €

Tootekood: Cisco GLC-FE-100LX-RGD=
EAN: 882658074165
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

Cisco 40GBASE-CR4 PASSIVE COPPER kaabel 3M -26% 268.60 € 364.63 €

Tootekood: Cisco QSFP-H40G-CU3M=
EAN: 882658439773
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO 40GBASE ACTIVE optiline kaabel 1M -28% 891.40 € 1 239.74 €

Tootekood: Cisco QSFP-H40G-AOC1M=
EAN: 882658608742
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO NEXUS 2K/3K SINGLE FAN REVERSE AIRFLOW (PORT SIDE INTAKE) IN -25% 148.90 € 198.90 €

Tootekood: Cisco NXA-FAN-30CFM-B=
EAN: 882658518805
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-23%

Cisco WALL MOUNT KIT FOR IP PHONE 8800 video SERIES -23% 109.30 € 142.51 €

Tootekood: Cisco CP-8800-VIDEO-WMK=
EAN: 882658844966
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco Toiteplokk 66 WATT AC VERSION 2 FOR C890 PLATFORMS IN -25% 109.70 € 145.85 €

Tootekood: Cisco PWR-66W-AC-V2=
EAN: 882658813948
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-23%

CISCO 19 IN DIN RAIL FOR RACK MOUNT KIT -23% 140.60 € 182.32 €

Tootekood: Cisco STK-RACK-DINRAIL=
EAN: 882658907456
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaablid Cisco (26)

-22%

CISCO 15.2m RP-TNC -22% 248.30 € 319.42 €

Tootekood: Cisco AIR-CAB050LL-R
EAN: 746320667782
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-5%

Cisco kaabel Straight RJ11 f ADSL, 22 g -5% 20.70 € 21.88 €

Tootekood: Cisco CAB-ADSL-RJ11=
EAN: 746320565712
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-22%

CISCO kaabel low-loss 6m + RP-TNC connector -22% 157.30 € 202.73 €

Tootekood: Cisco AIR-CAB020LL-R
EAN: 746320667737
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO 30m RP-TNC -22% 501.70 € 640.28 €

Tootekood: Cisco AIR-CAB100ULL-R
EAN: 746320667751
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Cisco RJ45-DB9 -25% 131.10 € 175.02 €

Tootekood: Cisco CAB-CONSOLE-RJ45=
EAN: 882658213243
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-7%

Cisco kollane kaabel for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m -7% 24.70 € 26.52 €

Tootekood: Cisco CAB-ETH-S-RJ45=
EAN: 746320094175
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-25%

Cisco 10GBASE-CU SFP+ kaabel 1 Meter -25% 109.60 € 145.85 €

Tootekood: Cisco SFP-H10GB-CU1M=
EAN: 882658210723
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO 10-ft Low Loss kaabel -22% 170.50 € 217.32 €

Tootekood: Cisco AIR-CAB010LL-N=
EAN: 882658166396
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-7%

CISCO Modem Cab -7% 23.10 € 24.80 €

Tootekood: Cisco CAB-ADSL-800-RJ11=
EAN: 882658241321
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

-22%

CISCO 5-ft Low Loss kaabel -22% 157.30 € 202.73 €

Tootekood: Cisco AIR-CAB005LL-N=
EAN: 882658166389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Arvutiprogrammid Cisco (20)

-28%

CISCO ISR 4321 SEC BUNDLE W/SEC LICENSE IN -28% 3 674.70 € 5 104.81 €

Tootekood: Cisco ISR4321-SEC/K9
EAN: 882658753190
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Cisco ISR 4431 SEC BUNDLE W/SEC LICENSE IN -28% 17 288.60 € 24 065.56 €

Tootekood: Cisco ISR4431-SEC/K9
EAN: 882658698989
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

Cisco 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL BAND OMNI ANT. hall N CONN. -27% 470.20 € 640.28 €

Tootekood: Cisco AIR-ANT2568VG-N=
EAN: 882658761713
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-23%

CISCO 8821 BELT HOLSTER WITH BELT ja POCKET CLIP -23% 63.60 € 83.03 €

Tootekood: Cisco CP-HOLSTER-8821=
EAN: 882658958427
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Enterprise Management 114.60 €

Tootekood: Cisco L-MGMT3X-2K-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO C9300 DNA Essentials 24-Port 5 Y 1 058.90 €

Tootekood: Cisco C9300-DNA-E-24-5Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO AppX License for Cisco ISR 1100 8P 534.30 €

Tootekood: Cisco SL-1100-8P-APP=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO IPSEC PLUS 100 Mbps Lic ISR 1100 1 038.20 €

Tootekood: Cisco FL-VPERF-4P-100
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO FPR2110 Threat Defense Malware URL 10 833.30 €

Tootekood: Cisco L-FPR2110T-TMC-3Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


CISCO C9300 DNA Essentials 48-Port 5Y 1 938.70 €

Tootekood: Cisco C9300-DNA-E-48-5Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Toiteplokid Cisco (9)

-11%

Toiteplokk CISCO POWER RETAINER CLIP FOR 3560-C ja 2960-C COMPACT SWIT -11% 32.50 € 36.47 €

Tootekood: Cisco PWR-CLP=
EAN: 882658420771
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

Toiteplokk Cisco POWER ADAPTOR SPARE FOR COMPACT SWITCH IN -25% 115.10 € 153.16 €

Tootekood: Cisco PWR-ADPT=
EAN: 882658420764
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Toiteplokk Cisco IE FAMILY 170W. AC TO DC -28% 1 732.70 € 2 406.55 €

Tootekood: Cisco PWR-IE170W-PC-AC=
EAN: 882658731389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

Toiteplokk Cisco POE AC sisend POWER MODULE FOR IE3000/2000 IN -26% 532 € 721.98 €

Tootekood: Cisco PWR-IE65W-PC-AC=
EAN: 882658541278
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-24%

Toiteplokk CISCO POWER adapter (AC/DC) INDOOR AP700W -24% 76.30 € 100.63 €

Tootekood: Cisco AIR-PWR-C=
EAN: 882658690716
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Toiteplokk CISCO 600W AC CONFIG 5 -28% 2 382.30 € 3 314.82 €

Tootekood: Cisco PWR-C5-600WAC=
EAN: 889728085465
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Toiteplokk Cisco 480W AC (LITE) . -28% 2 615 € 3 639.01 €

Tootekood: Cisco PWR-IE480W-PCAC-L=
EAN: 889728211529
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-30W-AC= unit hõbedane 143 €

Tootekood: Cisco PWR-30W-AC
EAN: 882658232480
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C5-125WAC= network switch component 1 866.20 €

Tootekood: Cisco PWR-C5-125WAC=
EAN: 889728085458
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Kõrvaklapid ja mikrofonid Cisco (8)

-27%

Cisco kõrvaklapid 531 WIRED SINGLE USB kõrvaklapid adapter -27% 386 € 532.37 €

Tootekood: Cisco CP-HS-W-531-USBA=
EAN: 889728143783
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO TABLE mikrofon WITH EUROBLOCK PLUG SPARE -27% 501.10 € 682.58 €

Tootekood: Cisco CS-MIC-TABLE-E=
EAN: 889728136389
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO TABLE mikrofon WITH JACK PLUG SPARE -27% 501.10 € 682.58 €

Tootekood: Cisco CS-MIC-TABLE-J=
EAN: 889728136396
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Cisco 561 juhtmevaba SINGLE kõrvaklapid MULTI BASE STATION EU IN -28% 666.50 € 926.16 €

Tootekood: Cisco CP-HS-WL-561-M-EU=
EAN: 889728180535
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-27%

CISCO kõrvaklapid 522 WIRED DUAL 3.5MM USB kõrvaklapid adapter IN -27% 291.30 € 401.10 €

Tootekood: Cisco CP-HS-W-522-USB=
EAN: 889728193115
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

CISCO 730 juhtmevaba DUALON-EAR HEADSED USB-A BUNDLE - PLATINUM IN -28% 788.80 € 1 096.67 €

Tootekood: Cisco HS-WL-730-BUNA-P
EAN: 889728259224
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

Cisco kõrvaklapid 522 WIRED DUAL 3.5MM + USBC kõrvaklapid adapter -26% 295.30 € 401.10 €

Tootekood: Cisco CP-HS-W-522-USBC
EAN: 889728266048
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO kõrvaklapid 531 Wired Head-band Office/Call center Black, Grey 119.60 €

Tootekood: Cisco CP-HS-W-531-RJ
EAN: 889728143745
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Kaablid ja adapterid Cisco (6)

-21%

Cisco Power Cord/AC CE, 3 m, 220 V -21% 66.50 € 84.60 €

Tootekood: Cisco CAB-ACE=
EAN: 746320042282
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-25%

CISCO Smart Serial WIC2/T 26 Pin -V.35 Female DCE, male/female, Blue -25% 109.70 € 145.85 €

Tootekood: Cisco CAB-SS-V35FC=
EAN: 746320090009
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO CAB 1.5M hall HDMI 2.0 . -22% 55.70 € 71.46 €

Tootekood: Cisco CAB-2HDMI-1.5M-GR=
EAN: 882658980121
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-22%

CISCO CAB 3M hall HDMI 2.0 . -22% 66.70 € 86.05 €

Tootekood: Cisco CAB-2HDMI-3M-GR=
EAN: 882658980114
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-28%

Cisco MULTI-HEAD kaabel 4K USB-C HDMI MINIDP -28% 828.70 € 1 152.23 €

Tootekood: Cisco CAB-HDMI-MUL4K-9M=
EAN: 889728159746
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO Console kaabel USB 122.50 €

Tootekood: Cisco CAB-CONSOLE-USB=
EAN: 882658299650
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Kodutelefonid Cisco (5)

Telefon CISCO CP-PWR-CORD-CE= 11.90 €

Tootekood: Cisco CP-PWR-CORD-CE=
EAN: 746320318714
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

Telefon CISCO IP Phone Power Transformer 135.10 €

Tootekood: Cisco CP-PWR-CUBE-3=
EAN: 74632000844
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Telefon CISCO CP-PWR-CUBE-4= power adapter/inverter Indoor Black 102.80 €

Tootekood: Cisco CP-PWR-CUBE-4=
EAN: 882658278860
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Telefon CISCO CP-8832-MIC-WLS-E juhtmevaba mikrofon Kit 228.10 €

Tootekood: Cisco CP-8832-MIC-WLS-E=
EAN: 889728146920
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Telefon CISCO CP-8831-EU-K9 Konferenz 627.60 €

Tootekood: Cisco CP-8831-EU-K9
EAN: 882658794162
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


RAM-mälud Cisco (5)

-29%

Mälu Cisco 32GB DDR4-2666-MHZ RDIMM PC4-21300/DUAL RANK/X4/1.2V -29% 2 922.40 € 4 122.01 €

Tootekood: Cisco UCS-MR-X32G2RS-H=
EAN: 882658959783
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Mälu CISCO 32GB DDR4-2933-MHZ RDIMM/2RX4/1.2V -29% 2 922.40 € 4 122.01 €

Tootekood: Cisco UCS-MR-X32G2RT-H=
EAN: 889728147071
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-29%

Mälu CISCO 16GB DDR4-2933-MHZ RDIMM/1RX4/1.2V -29% 1 381.10 € 1 946.51 €

Tootekood: Cisco UCS-MR-X16G1RT-H=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO 8G DRAM (1 DIMM) FOR ISR 4330 4350 SPARE 2 278 €

Tootekood: Cisco MEM-4300-8G=
EAN: 882658698859
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mälu CISCO IE 4GB SD CARD . 567 €

Tootekood: Cisco SD-IE-4GB=
EAN: 889728145466
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverid ja muud Cisco (4)

-26%

Cisco VESA adapter ja WALL MOUNT KIT FOR WEBEX DESK PRO -26% 216.20 € 290.24 €

Tootekood: Cisco CS-DESKPRO-VESA=
EAN: 889728275279
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-26%

CISCO ümbris AND SOLAR SHIELD FOR AP1560 SERIES -26% 117.80 € 158.98 €

Tootekood: Cisco AIR-ACC1560-CVR=
EAN: 882658905292
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-52%

CISCO ASSEMBLY 770W AC HOT-PLUGPOWER SUPPLY FOR 1U C-SERIES SERVER -52% 492.90 € 1 019.50 €

Tootekood: Cisco UCSC-PSU1-770W=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO SFP-10G-SR= network media konverter 850 nm 260.10 €

Tootekood: Cisco SFP-10G-SR=
EAN: 882658167003
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Veebikaamerad Cisco (4)

-25%

Veebikaamera CISCO SCREEN MOUNT KIT FOR THE ROOM KIT MINI SPARE -25% 194.80 € 261.07 €

Tootekood: Cisco CS-KIT-MINI-SMK=
EAN: 889728172042
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Veebikaamera Cisco Webex Desk Camera in carbon black for worldwide 218 €

Tootekood: Cisco CD-DSKCAM-C-WW
EAN: 889728359627
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Veebikaamera CISCO Bracket for mounting of PTZ 4K cam 244.10 €

Tootekood: Cisco CS-PTZ4K-BRKT=
EAN: 889728405874
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Veebikaamera CISCO Room Kit Plus PTZ 4K- Codec 16 946.10 €

Tootekood: Cisco CS-KITPLPTZ4K-K9
EAN: 889728426701
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Protsessorid Cisco (3)

-53%

Protsessor CISCO DISTI: INTEL 6234 3.3GHZ/130W 8C/24.75MB DCP DDR4 2933 MHZ -53% 5 168.80 € 10 938.89 €

Tootekood: Cisco UCS-CPU-I6234C=
EAN: 889728213165
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-53%

Protsessor CISCO DISTI: INTEL 6226 2.7GHZ/125W 12C/19.25MB DCP DDR4 2933 MHZ -53% 4 342.10 € 9 188.66 €

Tootekood: Cisco UCS-CPU-I6226C=
EAN: 889728213110
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-53%

Protsessor CISCO DISTI: INTEL 6240 2.6GHZ/150W 18C/24.75MB DCP DDR4 2933 MHZ -53% 5 788.80 € 12 251.56 €

Tootekood: Cisco UCS-CPU-I6240C=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kõvakettad Cisco (2)

-28%

Kõvaketas CISCO PLUGGABLE SSD STORAGE -28% 3 141.30 € 4 375.55 €

Tootekood: Cisco C9K-F1-SSD-240G=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


-53%

Kõvaketas CISCO 960GB 2.5 INCH ENTERPRISE VALUE 6G SATA SSD -53% 1 760.30 € 3 722.63 €

Tootekood: Cisco UCS-SD960GBKS4-EV=
EAN: 882658871375
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Telefoni laadijad Cisco (2)

-17%

CISCO 8821 MULTI-akulaadija WALL MOUNT KIT -17% 48.20 € 58.24 €

Tootekood: Cisco CP-MCHGR-8821-WMK=
EAN: 882658927225
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


CISCO CP-DSKCH-8821-BUN mobile device akulaadija Black Indoor 156.50 €

Tootekood: Cisco CP-DSKCH-8821-BUN
EAN: 882658916786
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


NAS. Tarvikud Cisco (1)

-21%

RACKEARS FOR CISCO SPARK CODEC PRO -21% 46.20 € 58.33 €

Tootekood: Cisco CS-CPRO-RACKEARS=
EAN: 889728136761
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Kontrollerid ja laiendusekaardid Cisco (1)

-51%

CISCO BOOT OPTIMIZED M.2 RAID CONTROLLER -51% 213.20 € 434.64 €

Tootekood: Cisco UCS-M2-HWRAID=
EAN: 889728168878
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Akud ja laadijad sülearvutile, fotoaparaadile, videokaamerale jne Cisco (1)

-25%

CISCO CATALYST juhtmevaba CONTROLLER 110W AC Toiteplokk -25% 163.60 € 218.77 €

Tootekood: Cisco C9800-AC-110W=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaardid Cisco (1)

-28%

Võrgukaart CISCO 1 Port 10 Gigabit, Wired, CardBus, 10240 Mbit/s, 1000/100/10, 10 Gbit/s, hõbedane -28% 11 514.80 € 16 043.70 €

Tootekood: Cisco SPA-1X10GE-L-V2=
EAN: 882658057113
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Alused ja kinnitused Cisco (1)

-26%

CISCO SCREEN MOUNT FOR ROOM KIT MINI ON SAMSUNG FLIP -26% 269.70 € 363.17 €

Tootekood: Cisco CS-KIT-MINI-FMK=
EAN: 889728279376
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda