Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 180522 Beurer -25 EST
CISCO

CISCO


Võrguseadmed CISCO (675)

CISCO 892F 2 GE/SFP HIGH 1 343.40 €

Tootekood: CISCO C892FSP-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO IE 3010 Toiteplokk 545.40 €

Tootekood: CISCO PWR-RGD-AC-DC/IA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO RV325, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 2.0, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2 358.60 €

Tootekood: CISCO RV325-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 02.01.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Spare RPS kaabel RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin 126.30 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300-E=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO MGBSX1-EU Mini-GBIC Modul 82.70 €

Tootekood: CISCO MGBSX1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO ASA 5505 Security Plus License, Security Plus License 569.30 €

Tootekood: CISCO L-ASA5505-SEC-PL=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Rack Mount Kit 19" für Catalyst 38.40 €

Tootekood: CISCO RCKMNT-19-CMPCT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO MGBLX1 Tranceiver-Modul SFP Gigabit E LX Mini Gbic 186.80 €

Tootekood: CISCO MGBLX1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Võrk ja muud CISCO (63)

CISCO CP-PWR-CORD-CE= 11 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CORD-CE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva

CISCO Handset cord f/ 7900 series phones 8.30 €

Tootekood: CISCO CP-HANDSET-CORD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO 3905, Analog, Chocolat, Desk, SIP, digitaalne, 128 x 32 80.10 €

Tootekood: CISCO CP-3905=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 7900 Series Phones Handset, Wired, must 15.80 €

Tootekood: CISCO CP-HANDSET=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 14.02.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO Unified juhtmevaba IP Phone 7925G Toiteplokk for Central Europe, 100 - 240, 50/60, 0.2, 0 - 40, -30 - 60, 10 - 95 38.80 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-7925G-CE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO PEM-20A-AC+=, 1400 W, 20 A 201.30 €

Tootekood: CISCO PEM-20A-AC+=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 08.01.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CP-PWR-CORD-UK=, must 11.50 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CORD-UK=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 13.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO 8-port EIA-232 120.20 €

Tootekood: CISCO CAB-HD8-ASYNC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO SFP-10G-ER=, SFP+, LC, Single-mode 7 735.10 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-ER=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Locking Wallmount Kit 7900 Series, hall 29 €

Tootekood: CISCO CP-LCKNGWALLMOUNT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 22.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


IP-telefon CISCO (46)

CISCO IP Phone Toiteplokk 37.40 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-3=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Double footstand for Cisco IP Phone Expansion Module 7914 34.30 €

Tootekood: CISCO CP-DOUBLFOOTSTAND=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 13.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO SPA502G IP Phone 96.90 €

Tootekood: CISCO SPA502G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


CISCO SPA504G IP Phone 111.30 €

Tootekood: CISCO SPA504G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


CISCO SPA 502G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 88.80 €

Tootekood: CISCO SPA502G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.12.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SPA 504G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 101.90 €

Tootekood: CISCO SPA504G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.12.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO End-of-Sale for the Cisco IP Phone Power Cube, Black 48.80 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-4=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Unified IP Phone Expansion 7916 Module, 10 - 95, 10 - 95, 0 - 40, -10 - 60, SCCP 551.10 €

Tootekood: CISCO CP-7916=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgutarvukud CISCO (42)

CISCO 2.4 GHZ 5.2 DBI CEILING OMNI ANT. W/RP-TNC CONNECTOR, 5 - 55 °C, 20 mm, 130 g 140.10 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT1728
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO kaabel low-loss 6m + RP-TNC connector 115.70 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB020LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 02.01.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Antenna kaabel - RP-TNC - RP-TNC - 1.52m 115.70 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Aironet 1520 Series AC Power Cord, 40 ft., Unterm, EU Harmonized, 12.2 m 269.50 €

Tootekood: CISCO AIR-CORD-R3P-40UE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 5.2 dBi Omnidirectional Mast Mount Antenna, Wlan, 5 - 55 °C, 17 g 140.10 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2506
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO AIR-ANT5160NP-R, 177.8 mm, 25.4 mm, 101.6 mm, valge 308.80 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT5160NP-R=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO AIR-ANT2480V-N=, -30 - 70 °C, 200 g, 22.2 mm, 22.2 mm, 495 mm 357.40 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2480V-N=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 5-ft Low Loss kaabel 115.70 €

Tootekood: CISCO AIR-CAB005LL-N=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Aironet 1520 Series Power Injector, 10/100/1000BaseT, 48 V, 47/63 Hz 224 €

Tootekood: CISCO AIR-PWRINJ1500-2=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 2.4 - 5 GHz Omnidirectional Antenna, IEEE 802.11n, valge 424.40 €

Tootekood: CISCO AIR-ANT2451NV-R=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 07.01.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Unsorted CISCO (30)

CISCO DX80 3 373.30 €

Tootekood: CISCO CP-DX80-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO QSFP - 4xSFP10G, 5m, QSFP+, 4 x SFP+, must 524 €

Tootekood: CISCO QSFP-4SFP10G-CU5M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Telepresence SX80 23 685.50 €

Tootekood: CISCO CTS-SX80-IPST60-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Telepresence Extension 27.40 €

Tootekood: CISCO CAB-MIC20-EXT=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO POWER TRANSFORMER FOR THE DX70 65.60 €

Tootekood: CISCO CP-PWR-CUBE-5=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO SPARE 8831 BASE 894.10 €

Tootekood: CISCO CP-8831-BASE-S-EU=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.01.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Toiteplokk FOR SX20 27.50 €

Tootekood: CISCO PWR-60W-SX-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO VESA adapter ja WALL 161 €

Tootekood: CISCO CP-DX80-VESA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 10GBASE ACTIVE optiline 206.90 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-AOC5M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO GE SFP VDSL2/ADSL2+ OVER 2 094.30 €

Tootekood: CISCO C896VAG-LTE-GA-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Arvutiprogrammid CISCO (16)

CISCO Unified CM Device License For ELD - 10 Units 339.30 €

Tootekood: CISCO L-CM-DL-10=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Essentials VPN License - ASA 5510 (250 Users) 104.90 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-E-5510=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SEC No Payload Encryption E PAK for 2901-2951 802.40 €

Tootekood: CISCO L-SL-29-SECNPE-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Mobile - ASA 5510 (req. Essentials or Premium) 104.90 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-M-5510=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 25 Premium User License 2 064.80 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-25=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 100 Premium User License 5 329.10 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-100=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 250 Premium User License 13 323.10 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-250=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Essentials VPN License - ASA 5520 (750 Users) 172.80 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-E-5520=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AnyConnect Essentials VPN License - ASA 5505 (25 Users) 70.90 €

Tootekood: CISCO L-ASA-AC-E-5505=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO SSLVPN Feature E-Delivery PAK - 100 users 2 001.60 €

Tootekood: CISCO L-FL-SSLVPN100-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Kaablid CISCO (14)

CISCO Spare RPS kaabel, RPS 22-pin, RPS 14-pin, 1.5 124.30 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO kollane kaabel for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m 20.40 €

Tootekood: CISCO CAB-ETH-S-RJ45=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO 10GBASE-CU SFP+ kaabel 1 Meter 58.20 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.12.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Console USB, USB 31.60 €

Tootekood: CISCO CAB-CONSOLE-USB=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CAB-STK 3m 236.20 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-3M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CAB-STK 1m 159.60 €

Tootekood: CISCO CAB-STK-E-1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 2m, SFP+, SFP+, Male/Male, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 80.80 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU2M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO StackWise-480, 1m, StackWise-480, StackWise-480 159.60 €

Tootekood: CISCO STACK-T1-1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m, 1.5, SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 80.80 €

Tootekood: CISCO SFP-H10GB-CU1-5M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 50CM TYPE 2 STACKING kaabel 80.80 €

Tootekood: CISCO STACK-T2-50CM=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 22.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


sorteerimata CISCO (14)

CISCO L-880-AIS 118.50 €

Tootekood: CISCO L-880-AIS=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO 1941 Security E-delivery Pack, 1 user(s), Cisco IOS, ENG 769.10 €

Tootekood: CISCO L-SL-19-SEC-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5510 Security Plus License w/ HA, GE, more VLANs + conns 802.40 €

Tootekood: CISCO L-ASA5510-SEC-PL=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5500 SSL VPN 10 Premium User License 835.80 €

Tootekood: CISCO L-ASA-SSL-10=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ISR 4321 SEC BUNDLE 2 386.70 €

Tootekood: CISCO ISR4321-SEC/K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Security License for 2901-2951 802.40 €

Tootekood: CISCO L-SL-29-SEC-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Upgrade from 2.5 Gbps to 5Gbps License for ASR 1001 3 333.90 €

Tootekood: CISCO FLS-ASR1001-5G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO Data License for 2901-2951 384.60 €

Tootekood: CISCO SL-29-DATA-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AppX license koos; DATA,WAASX ja WAAS/vWAAS 1300 conns RTU 769.10 €

Tootekood: CISCO L-SL-29-APP-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO AppX license for 1921/1941 koos; WAASX/DATA funktsioonid RTU 576 €

Tootekood: CISCO L-SL-19-APP-K9=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Toiteplokid CISCO (14)

Toiteplokk CISCO Netzteil 100-240 VAC Out:48VDC 41.60 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-B=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Toiteplokk CISCO IE 3000 Power transformer 271.70 €

Tootekood: CISCO PWR-IE3000-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 27.12.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC spare, 100 - 240, 50 - 60, Black, IEC 320 EN 60320 C13, -5 - 45, 10 - 85 775.70 €

Tootekood: CISCO C3K-PWR-750WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 17.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO Unit 1150W AC, 1150 W, 115 - 240 V, 50 - 60 Hz, 2600 g, -5 - 45 °C, 10 - 85 % 1 164.30 €

Tootekood: CISCO C3K-PWR-1150WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO PWR-C1-1100WAC=, 115 - 240, 50 - 60, Network switch, Catalyst 3850, hall, -5 - 45 1 417.50 €

Tootekood: CISCO PWR-C1-1100WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO POWER adapter (AC/DC) 56.90 €

Tootekood: CISCO AIR-PWR-C=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO 715W AC CONFIG 1 934 €

Tootekood: CISCO PWR-C1-715WAC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO POE AC sisend POWER 390.50 €

Tootekood: CISCO PWR-IE65W-PC-AC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO 440W DC CONFIG 1 511.90 €

Tootekood: CISCO PWR-C1-440WDC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Toiteplokk CISCO ASSEMBLY 770W AC HOT-PLUGPOWER 369.20 €

Tootekood: CISCO UCSC-PSU1-770W=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


USB-hubid CISCO (11)

CISCO CATALYST 3560-CX 1 162.30 €

Tootekood: CISCO WS-C3560CX-8TC-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO IE-2000-16TC-B, Managed, 20, 16, 20, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SFP, SSH-2 2 090.20 €

Tootekood: CISCO IE-2000-16TC-B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO IE-2000-8TC-G-B, Managed, 10, 8, 10, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SSH-2, must 1 469.50 €

Tootekood: CISCO IE-2000-8TC-G-B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO IE 16 10/100 2 FE SFP+2 T/SFP 2 014.20 €

Tootekood: CISCO IE-2000-16TC-G-L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CATALYST 3560-CX 12 1 898.90 €

Tootekood: CISCO WS-C3560CX-12PD-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 12.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CATALYST 3850 24 PORT 10G 18 620.80 €

Tootekood: CISCO WS-C3850-24XS-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO POE ON LAN BASE koos 3 097.60 €

Tootekood: CISCO IE-2000-16PTC-G-E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Serverid ja muud CISCO (9)

CISCO SFP+, 1m, SFP+, SFP+, 0 - 70 167.50 €

Tootekood: CISCO SFP-10G-AOC1M=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO UCS 2204XP I/O MODULE 2 603.90 €

Tootekood: CISCO UCS-IOM-2204XP=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO FLEXSTORAGE 12G SAS RAID 395.60 €

Tootekood: CISCO UCSB-MRAID12G=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO REVERSIBLE CMA FOR C240 M4 53.80 €

Tootekood: CISCO UCSC-CMA-M4=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 13.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CUSTOM 4XCAMERA kaabel HDMI 51.10 €

Tootekood: CISCO CAB-HDMI-PHD4XS2=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 17.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO HGH AC/DC(88-300VDC/85-264VAC) 777.40 €

Tootekood: CISCO PWR-RGD-AC-DC=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 02.01.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO ümbris ja SOLAR SHIELD 88 €

Tootekood: CISCO AIR-ACC1560-CVR=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 03.01.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO CAB 1.5 M/5 FT hall ETHERNET 42.10 €

Tootekood: CISCO CAB-ETH-1.5M-GR=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO 12G MODULAR RAID 1 511 €

Tootekood: CISCO UCSC-RAID-M5HD=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 15.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


RAM-mälud CISCO (3)

Mälu CISCO INTEL QUAD GBE adapter 781.70 €

Tootekood: CISCO UCSC-PCIE-IRJ45=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu CISCO 32GB DDR4-2400-MHZ RDIMM 1 232 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-1X322RV-A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälu CISCO 8GB DDR4-2400-MHZ RDIMM/PC4- 365.50 €

Tootekood: CISCO UCS-MR-1X081RV-A=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 22.01.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Pikendusjuhtmed CISCO (2)

CISCO Power Cord/AC CE, 3 m, 220 V 51 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Right Angle Standard Power Cord, Europe, Black 44.20 €

Tootekood: CISCO CAB-ACE-RA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Flash mälud CISCO (2)

Mälukaart CISCO Catalyst 4500 2GB SD, Secure digitaalne (SD), 2.1, Catalyst 4500 412.10 €

Tootekood: CISCO SD-X45-2GB-E=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 07.01.2019 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Mälukaart CISCO 32GB SD CARD FOR UCS SERVERS 87.80 €

Tootekood: CISCO UCS-SD-32G-S=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Arvutid ja serverid CISCO (1)

CISCO 4 Point Type 1 rack mount kit 174.70 €

Tootekood: CISCO 4PT-KIT-T1=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.12.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Kõvakettad CISCO (1)

Kõvaketas CISCO 2.4 TB 12G SAS 10K 1 076.50 €

Tootekood: CISCO UCS-HD24TB10K4KN=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 15.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Kõrvaklapid ja mikrofonid CISCO (1)

CISCO Telepresence Table 469.70 €

Tootekood: CISCO CTS-MIC-TABL60=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Võrgukaablid CISCO (1)

CISCO kaabel Straight RJ11 f ADSL, 22 g 15.80 €

Tootekood: CISCO CAB-ADSL-RJ11=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Veebikaamerad CISCO (1)

Veebikaamera CISCO Meraki MV21 Cloud Managed Indoor HD Dome kaamera 821 €

Tootekood: CISCO MV21-HW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


Videovalvekaamerad CISCO (1)

CISCO 5MP 360 DEGREEE 1 474.30 €

Tootekood: CISCO CIVS-IPC-7070
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Elektroonika muud CISCO (1)

CISCO SX10 Screen Mount Kit 128 €

Tootekood: CISCO BRKT-SX10-SMK=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


Mobiiltelefonide lisad CISCO (1)

CISCO SPARE HANDSET CORD FOR 89XX 15.80 €

Tootekood: CISCO CP-HS-CORD-W=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda