Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 180522 Beurer -25 EST

INTELLINET LWL Anschlusskabel SC/SC 1m Multimode OM3 aqua

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

8.60 €

Uus toode   Uus toode
Tootja: INTELLINET
Tootekood: 751025
EAN:
  • 766623751025
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


INTELLINET LWL Anschlusskabel SC/SC 1m Multimode OM3 aqua


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda