Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 180522 Beurer -25 EST
D-LINK

D-LINK


Võrguseadmed D-LINK (160)

D-LINK DGS-3120-48TC/SI, L2+, Managed, 48, 44, 48, 10/100/1000 Mbps, Telnet, SNMP v1/v2c/v3, CB, cUL, LVD 1 069.70 €

Tootekood: D-LINK DGS-3120-48TC/SI
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Express EtherNetwork Desktop Switch 16x10/100 36.40 €

Tootekood: D-LINK DES-1016D/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DAP-1360 WiFi access point N300 (2.4GHz) 1xLAN 2xRP-SMA (unscrewed) MIMO WDS 29.70 €

Tootekood: D-LINK DAP-1360/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


D-LINK Express EtherNetwork Desktop Switch 24x10/100 47.70 €

Tootekood: D-LINK DES-1024D/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DMC-1001 Netzteil Redundant 232.90 €

Tootekood: D-LINK DMC-1001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK 16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP 122.50 €

Tootekood: D-LINK DGS-1210-16
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Express EtherNetwork Desktop Switch 8x10/100 12.10 €

Tootekood: D-LINK DES-1008D/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

D-LINK DSR-250N, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), 802.11b, 802.11g, 802.11n, Ethernet (RJ-45), SNMP, HTTP/HTTPS, IPv6 206.20 €

Tootekood: D-LINK DSR-250N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Express EtherNetwork Desktop Switch 5x10/100 10.10 €

Tootekood: D-LINK DES-1005D/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

D-LINK DGS-1210-24 L2 24x1GbE 4xSFP SMART 123.10 €

Tootekood: D-LINK DGS-1210-24
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Võrk ja muud D-LINK (26)

D-LINK DEM-310GT Mini GBIC Transceiver 65.10 €

Tootekood: D-LINK DEM-310GT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single kaabel, up to 20 km 80.20 €

Tootekood: D-LINK DMC-920T
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


D-LINK DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single kaabel, up to 20 km 80.20 €

Tootekood: D-LINK DMC-920R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


D-LINK DEM-311GT Mini GBIC Transceiver 34 €

Tootekood: D-LINK DEM-311GT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC) 52.10 €

Tootekood: D-LINK DMC-300SC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


D-LINK DCS-932L 42.30 €

Tootekood: D-LINK DCS-932L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DCS-2330L/E HD Outdoor Cloud kaamera mit 16GB Micro SD card 170.20 €

Tootekood: D-LINK DCS-2330L/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media konverter 24.70 €

Tootekood: D-LINK DMC-G01LC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

D-LINK DEM-310GT/DD SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, 0 to +70C 21.30 €

Tootekood: D-LINK DEM-310GT/DD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Võrgukaardid D-LINK (13)

Võrgukaart D-LINK DWA-127, juhtmevaba, USB, WLAN, 11, 54, 150Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 2.400 - 2.4835 16.60 €

Tootekood: D-LINK DWA-127
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart D-LINK juhtmevaba N150 USB Nano adapter 10.90 €

Tootekood: D-LINK DWA-131
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart D-LINK juhtmevaba N 150 Micro USB adapter 7.90 €

Tootekood: D-LINK DWA-121
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart D-LINK DWA-137, must, Wired, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, USB, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n 13 €

Tootekood: D-LINK DWA-137
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Võrgukaart D-LINK juhtmevaba AC600 High-Gain USB adapter 25.30 €

Tootekood: D-LINK DWA-172
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart D-LINK AC750, juhtmevaba, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 2.4 - 5, 802.11ac, 802.11g, 802.11n 18.30 €

Tootekood: D-LINK DWA-171
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Unsorted D-LINK (11)

D-LINK 4G LTE ruuter, 4 X FastEthernet LAN, 2 X LTE antenna, SIM card slot 128.10 €

Tootekood: D-LINK DWR-921/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DWA-548 20.50 €

Tootekood: D-LINK 096998
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva

D-LINK DIR-506L MOBIILNE RUUTER 47.90 €

Tootekood: D-LINK 105842
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


D-LINK DCS-930L 55.70 €

Tootekood: D-LINK 115330
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


D-LINK 12V 3A PSU Accessory Black (Interchangeable Euro/ UK plug) 17.50 €

Tootekood: D-LINK PSM-12V-38-B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

D-LINK mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi kaamera 124.90 €

Tootekood: D-LINK DCS-8515LH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit 61.30 €

Tootekood: D-LINK DHP-P601AV/FR
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Covr Whole Home - WLAN-System 2 Stück 297.10 €

Tootekood: D-LINK COVR-2202
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DCS-2800LH WLAN-IPCAM Outdoor retail 263.20 €

Tootekood: D-LINK DCS-2800LH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Nutikodu D-LINK (5)

D-LINK DCH-100KT Wi-Fi Smart Home Starterkit retail 113.30 €

Tootekood: D-LINK DCH-100KT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DCH-107KT mydlink Home Security Starter Kit Z Wave 198.20 €

Tootekood: D-LINK DCH-107KT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK COVR-P2502 Hybrid Whole Home Mesh Wi-Fi System (2er) retail 202.30 €

Tootekood: D-LINK COVR-P2502
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK COVR-C1203 Dual Band Whole Home Mesh System (3er) retail 291.60 €

Tootekood: D-LINK COVR-C1203
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DSP-W245 Wi-Fi Smart Power Strip (Steckdosenleiste) retail 134.10 €

Tootekood: D-LINK DSP-W245
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Videovalvekaamerad D-LINK (5)

D-LINK DCS-8100LH WLAN-IPCAM Indoor HD 180° IR retail 146.50 €

Tootekood: D-LINK DCS-8100LH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK kaamera DSH-C310 IP Omna WiFi 1080p 155.70 €

Tootekood: D-LINK DSH-C310
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


D-LINK mydlink Full HD Pan & Tilt Wi-Fi kaamera 144.10 €

Tootekood: D-LINK DCS-8525LH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Full HD Outdoor Wi-Fi kaamera 163.30 €

Tootekood: D-LINK DCS-8600LH/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DCS-6517 Dome Kamera Day & Night 757.40 €

Tootekood: D-LINK DCS-6517
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


USB-hubid D-LINK (4)

D-LINK DUB-H7, USB 2.0, FCC CE C-Tick VCCI IC RoHS, Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, 0 - 40, -20 - 70, 10 - 90 27.90 €

Tootekood: D-LINK DUB-H7/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

D-LINK DUB-H4, USB 2.0, FCC CE C-Tick, hall, USB 21.30 €

Tootekood: D-LINK DUB-H4/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

D-LINK 4-Port Superspeed USB 3.0 HUB 49.40 €

Tootekood: D-LINK DUB-1340/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Pikendusjuhtmed D-LINK (3)

D-LINK DSP-W215 mydlink Home Smart Plug 34 €

Tootekood: D-LINK DSP-W215/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK Wi-Fi Smart Plug 33.20 €

Tootekood: D-LINK DSP-W115/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Wi-Fi Smart Power Strip 115.30 €

Tootekood: D-LINK DSP-W245/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgutarvukud D-LINK (3)

-26%

[KOHE 01.ee LAOS!] D-LINK mydlink Cloud Network Video Recorder DNR-322L -26% 169 € 229 €

Tootekood: D-LINK DNR-322L
Kohe 01.ee Tallinna poes: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


D-LINK DMC-700SC GE Konverter RJ45 auf SX (SC-Duplex) retail 177 €

Tootekood: D-LINK DMC-700SC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DMC-300SC FE Konverter RJ45 auf FX (SC-Duplex) retail 93.30 €

Tootekood: D-LINK DMC-300SC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Mobiiltelefonide lisad D-LINK (2)

D-LINK DWM-157 UMTS USB adapter 40.50 €

Tootekood: D-LINK DWM-157
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DWR-932 ruuter LTE Hot Spot N150 88.50 €

Tootekood: D-LINK DWR-932/EE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Kaablid D-LINK (1)

D-LINK DEM-CB100S 34.80 €

Tootekood: D-LINK DEM-CB100S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Muud arvutilisad D-LINK (1)

D-LINK Gigabit Ethernet adapter DUB-1312 20.90 €

Tootekood: D-LINK DUB-1312
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda