Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 170804 - Pets24 EST

HP ProLabs ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

HP ProLabs ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

36.60 €

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk
Tarneaeg: 7-12 tööpäeva

 

Vaata tarneviise
Tootja: ProLabs
01.ee kaubakood:883145
Tootekood: J4859C-C
EAN:
  • 4053162218017
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (single-mode) or 550 m (multimode).<br />ProLabs ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP. Power consumption (typical): 0.5 W. Width: 56.9 mm, Depth: 13.7 mm, Height: 12.3 mm
Kiilas 0.04000

HP ProLabs ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1310 nm


Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda