Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 170804 - Pets24 EST

TP-LINK MiniGBIC Module

TP-LINK MiniGBIC Module

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

22.30 €

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk
Tarneaeg: 3-7 tööpäeva

 

Vaata tarneviise
Tootja: TP-LINK
01.ee kaubakood:239040
Tootekood: TL-SM311LM
EAN:
  • 6935364030209
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Sisendpinge 3.3 V
Lainepikkus 850 nm
Interface Type SFP
Operating temperature (T-T) 0 - 70 °C
Storage temperature (T-T) -40 - 80 °C
Operating relative humidity (H-H) 10 - 90%
Storage relative humidity (H-H) 5 - 90%
Maximum data transfer rate 1250 Mbit/s
Plug and Play Y
Fiber optic connector LC (UPC)
SFP transceiver type Fiber optic
Maximum transfer distance 550 m
Fiber cable diameters supported (core/cladding) 50/125 µm
Multi-mode fiber (MMF) supported Y

TP-LINK MiniGBIC Module


Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda