Tööpäeviti 10:00-18:00
601 69 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 180522 Beurer -25 EST

Fujitsu Siemens Fujitsu FBU OPTION FOR PRAID EP4XX

Kaup laost otsas.

Viimane hind
24.01.2019

137.10 €

Tootja: Fujitsu Siemens
Tootekood: S26361-F5243-L115
EAN:
  • 4059595384534
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
.

Fujitsu Siemens Fujitsu FBU OPTION FOR PRAID EP4XX

TOP

Fujitsu Siemens kaabel powercord (D,..), 1.8m, hall 4.40 €

Tootekood: Fujitsu Siemens T26139-Y1740-L10
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Fujitsu Siemens Fujitsu Rack angled mounting bracket 37.20 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L10
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F2735-L15 41.80 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L15
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu KBPC PX ECO, USB, 474 x 174 x 37, 0 - 40, CE, FCC, RoHS, Windows Vista/XP/2000/7 52.80 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26381-K341-L122
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F3628-L501, PCIe, SAS, Full-height (low-profile), roheline, 0 - 55, -45 - 105 450.20 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F3628-L501
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F2735-L81, roostevaba steel, Primecenter M1 Primergy RX100 Primergy RX200 39.10 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L81
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Fujitsu Siemens Rack kaabel Management Arm 2U 42.60 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L82
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu S26361-F2735-L176 135.20 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F2735-L176
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 02.04.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu SFP+, MMF, SFP+, LC, SR, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 0 - 70 572.80 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26361-F3986-L3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Fujitsu Siemens Fujitsu Platinum Modular 800W, 100 - 240, 50 - 60, Server, hall, 80 PLUS Platinum 128.40 €

Tootekood: Fujitsu Siemens S26113-F574-L12
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse 01.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda